3 דברים שלא ידעתם על שמן קוקוס
שמן קוקוס

3 דברים שלא ידעתם על שמן קוקוס

בשנים האחרונות המודעות שלנו לצריכת מוצרים המכילים רכיבים טבעיים הולכת וגוברת. הסיבה העיקרית לכך היא היתרון הבריאותי שיש לצריכת חומרים טבעיים, חומרים העשויים מתחליפים או חומרים מעובדים אינם בריאים לגוף. ההוכחה לכך הם המדפים בסופרים השונים המציעים מוצרים אורגניים מגוונים טבעיים ואיכותיים. היתרונות של מוצרים כאלו הן בכך שהחומרים בהם משתמשים לצורך ייצורם אינם תעשייתיים או סינטטיים אלא טבעיים, וכך בריאים יותר

1. מהו שמן קוקוס?

אחד מהמוצרים הטבעיים שצבר פופולריות רבה ברוב הבתים בארץ הוא שמן הקוקוס. שמן הקוקוס מופק בדרכים שונות של כבישה קרה מאגוז הקוקוס. משתמשים בשמן הקוקוס לצרכים שונים כמו בישול, אפייה, טיפוח הגוף והשיער ואף לניקיון. הודות למרכיביו העשירים באחוז שומן גבוה, הוא מעניק לחות וברק באופן טבעי למוצרי עץ כמו ריהוט ואף לגוף ולשיער שלנו.

2. שמן קוקוס לטיפוח העור

ניתן לראות במדפי הקוסמטיקה בחנויות מגוון מוצרי טיפוח המעידים על תכולה של חומרים טבעיים, כך שבאופן טבעי אנו נעדיף לרכוש מוצרים מהסוג הזה. ניתן למצוא את שמן הקוקוס במוצרי טיפוח כמו קרמים לגוף, ידיים, רגליים ופנים. תמצית השמן עשירה בלחות וכך יכולה להעניק לעור מראה זוהר, חיוני ונעים למגע.

טרנד השימוש בשמן הקוקוס הגיע גם לנישה של טיפול וטיפוח השיער, ובעזרת C.O, שמן הקוקוס ימצא שימוש אצלכן בצורה הטובה ביותר!
רבים מאתנו סובלים משיער סורר ובעייתי, הסיבות לכך שונות ומגוונות. החל מאקלים חם ויבש השורר בארץ ברוב השנה, ועד נזקים משתמשים שאנו עושים לשיער שלנו.

ידוע ששימוש בחומרים כימיים שונים לסידור השיער פוגעים בחיוניותו לאורך זמן, כמו גם שימוש במחליקי שיער הגורמים לשיער להתחמם יתר על המידה. כתוצאה מהשימוש בחומרים שונים אלה, שורש השערה נחלשת ונפגעת, וכך הלחות הטבעית של השיער נהרסת במשך הזמן. השימוש באמצעות שמן קוקוס לשיער מסייע להחזיר את הלחות הטבעית, ומעניק ברק ומראה טבעי ויפה.

3. שימושים נוספים לשמן קוקוס

שמן קוקוס לשיער כולל שמנים טבעיים הידועים כאנטי-דלקתיים וכך מסייעים גם לטיפול והרגעה של פגעים שונים בעור כמו כוויות קלות, היווצרות פטריות בכפות הרגליים או אלרגיה בעור כתוצאה מחשיפה לחומרים שונים.

וכמובן, אם יודעים כיצד להפיק ממנו את המירב הוא יכולל לחולל פלאים לשיער שלך!

כתיבת תגובה