שיקום שיער שרוף
שיקום שיער שרוף

שיקום שיער שרוף

אז זה אמנם נכון שהגעה למספרה אחת לתקופת זמן וגזרת הקצוות היבשות והלא בריאות של השיער, יכולה לתרום לנושא של שיקום שיער.

השיער שלנו חשוף למפגעים רבים כמו לכלוך, אבק, שימוש בחומרים כימיים שונים וכמובן, השנים, כך שעם הזמן השיער מאבד מזוהרו ומיופיו ובכדי להחזיר לו את הברק והיופי יעלה הצורך לנקוט בפעולה.
כיום, כל מי שתר אחר מוצרי שיקום שיער עתיד לגלות שהיצע האפשרויות הינו רחב ומגוון, יחד עם זאת יש לקחת בחשבון שחלק מאותם מוצרי שיקום שיער מכילים חומרים כימיים בעצמם – כך שבמקום לתרום למראה השיער הם עלולים לפגוע בו אף יותר.
לכן, חשוב לבחור במוצרי שיקום שיער המבוססים על חומרים טבעיים בלבד – מה שיבטיח את התוצאות הטובות ביותר הן מהבחינה האסטטית הן מהבחינה הבריאותית.

יחד עם זאת, חשוב לדעת שלא מדובר בדרך היחידה באמצעותה ניתן לשקם שיער פגום ושרוף, שימוש בחומרים ייעודיים למטרה ובראשם חומרים טבעיים, היא פעולה אשר בכוחה לתרום משמעותית לבריאות השיער ולנראות החיונית והזוהרת שלו.
כמובן, שבכדי ליהנות מהתוצאות המבוקשות חשוב לבחור בקפידה את החומרים הרלוונטיים, זאת לאחר בירור התועלות שלהם ומידת ההתאמה שלהם לסוג השיער ולמצבו.

דרגות שונות של שיער שרוף

שיער פגום ושרוף מתאפיין בדרגות שונות בין קל עד קשה, כאשר נהוג ברוב המקרים לאתר את הפתרון אשר יתאים באופן פרטני לחומרת הבעיה.
יחד עם זאת, במידה ועושים שימוש בחומרי שיקום שיער טבעיים כמו שמן קוקוס, אפשר להיות רגועים בידיעה שמדובר בפתרון אופטימאלי לכל דרגת פגיעה ולכל סוג שיער – כאמור, התועלות של שמן קוקוס נבדקו והוכחו במחקרים רבים, כך שבכל מקרה שימוש בשמן קוקוס יכול לעשות רק טוב לשיער.

 

קבלת ההחלטות הנכונות

כל מי שתר אחר חומרים הזנה המיועדים עבור שיקום שיער שרוף עתיד לגלות מגוון רחב של אפשרויות. אם הבחירה תהיה בחומרים טבעיים, כאמור, לא קיים כל סיכוי לגרימת נזק לשיער, אך יחד עם זאת, בחירה לא נכונה, עלולה להתגלות כהוצאה מיותר של כסף ובזבוז זמן וזאת מבלי לקבל את התוצאות הנדרשות.
מהסיבה הזאת, בעת בחירת חומרים ייעודיים עבור שיקום השיער, כדאי ולנסות לקבל החלטות מושכלות תוך הבנה של תועלות החומר, מידת ההתאמה שלו לסוג השיער שלכם ולמצבו ואופן השימוש בחומר – לדוגמא, אם תבחרו לעשות שימוש בשמן קוקוס אשר נחשב יעיל לשיקום כל סוגי השיער, תגלו שניתן ואף מומלץ להשתמש בו גם לפני המקלחת וגם לאחריה.

 

בעזרת C.O קצת יותר קל לשקם שיער שרוף

החדשות הטובות עבור כל מי שמסתכלת במראה ולא אוהבת את מראה השיער הנשקף אליו מבעד אליה, הן שניתן לשקם את מראה השיער, להשיב לו את זוהרו ויופיו וכמובן גם לתרום לבריאותו וחיוניותו וזאת בצורה קלה ופשוטה – כל מה שצריך מעבר לקבלת ההחלטה לשקם זה לעשות שימוש בשמן קוקוס של C.O ותוך זמן קצר ניתן יהיה להבחין בתוצאות!

אז נכון כי הבנה שהשיער שלנו צריך שיקום מהווה צעד חשוב בדרך לשיקומו, אך יחד עם זאת, בכדי להגיע לתוצאות הנדרשות חשוב מאוד להקפיד ולהתמיד בטיפול – כך שבמידה ובחרנו לדוגמא לעשות שימוש בשמן קוקוס ומוצריו השונים, חשוב שנקפיד להשתמש בשמן קוקוס על בסיס יומי ועל פי ההוראות – רק כך נוכל בסופו של דבר לקבל את התוצאות המבוקשות, גם אם הן תהיינה הדרגתיות – מאוד חשוב לא להתייאש אחרי פעמים בודדות של שימוש במוצרי השיקום, בכדי לראות תוצאות יש צורך בהתמדה.

אולי יעניין אותך גם...

מהי טכניקת שזירת ריסים?

אחד הטרנדים החמים ביותר כיום בתחום האסתטיקה הוא שזירת ריסים מלאכותיים. במקביל לטרנד החלמת והארכת שיער, שזירת הריסים מהווה חלק חשוב מאוד כיום בתחום הטיפוח

קרא עוד »

השתלת שיער בטורקיה

מעבר למלונות הכל כלול, חופי ים משגעים ושווקים מרהיבים, טורקיה ידועה גם בתור מעצמת השתלת שיער מהגדולות והמקצועיות ביותר בעולם. אלפי ישראלים בוחרים לבצע השתלת

קרא עוד »
בקבוק שמן קוקוס

יתרונותיו של שמן הקוקוס לשיער

בעידן הטכנולוגי בו הכל מתקדם ומתפתח כל הזמן, אנו תמיד מחפשים לנסות ולהכיר דברים חדשים ומיוחדים. השימוש באמצעים טכנולוגיים ומשוכללים, ההיחשפות למקומות חדשים ואפילו הכנה

קרא עוד »
שמן קוקוס

עוברים לשימוש בשמן קוקוס

שמן קוקוס הפך להיות להיט בכל בית. משתמשים בו במקומות שונים בבית, לדוגמה בבישול מומלץ להשתמש בשמן קוקוס כאשר מעוניינים להכין קינוח בטעם חלבי אך

קרא עוד »

כתיבת תגובה